Novinka Výpredaj! M. 2 NGFF MSATA SSD na SATA 3.0 Adapter 2 v 1 Converter Karty pre PC, Notebook

M. 2 NGFF MSATA SSD na SATA 3.0 Adapter 2 v 1 Converter Karty pre PC, Notebook

Nový produkt

€2.36

-50%

€4.81

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: hp m277, 512 GB DISKOM SSD, 633anhmw, m2 ngff, ssd karta dell, 32g ssd, 1 tb diskom ssd, bootlace ferrule nástroj, krimpovacie, msata ssd, msata.

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť:

1: Tento produkt podporuje SSD definované rozhranie msata v mini pci-e. msata nie je rovná 1,8-palcový micro SATA. Zároveň, tento výrobok tiež podporuje konverziu ssd pevný disk s m.2 ngff SATA protokol na 2,5-palcový SATA rozhranie. Však dva druhy pevných diskov, ktoré sa nedajú používať súčasne. Ak vložíte dva druhy pevné disky v rovnakom čase, si môžete prečítať len jeden z nich

2: k Dispozícii sú tri pin definície pre karty mini PCI-E rozhranie SSD. Jedna sa nazýva msata, ktorá je často nájsť na Lenovo a thinpad stroje, a môže byť tiež nazývaný Intel definované rozhranie, druhá sa nazýva SATA Mini PCI-E, ktorý je bežne k videniu v ASUS EPC a niektoré počítače tablet, tiež známy ako ASUS definované rozhranie, a iné je definovaná PATA, ktorý sa IDE rozhranie, v podstate, ktorá sa bežne vidieť v Dell Mini 9. Počkajte, kým stroj. Tri rozhranie definície vyzerajú úplne rovnako a nie je možné rozlíšiť voľným okom, takže sa uistite, rozlíšiť rozhranie definície váš SSD!

3: m.2 ngff SSD má tri protokoly: SATA protokol, nvme PCIe x2 protokol a nvme PCIe X4 protokol. Tento adaptér karty len podporuje SATA protokol.

Špecifikácie:

M. 2 (NGFF) & rozhraním mSATA na SATA III karty Adaptéra

Podpora SATA Prechod 3.1

Plne kompatibilný so SATA 3.1 štandardné

Kompatibilné s PCI Express M. 2 protokolu

MSATA Upports plnej výšky a half-výška MSATA Ssd

M. 2(NGFF)Podpora M. 2 SATA SSD(2230 2242 2260 2280)

Vezmite prosím na vedomie:

Tento adaptér karta podporuje msata a SATA protokol m.2 ngffssd, ale nemožno použiť oba pevné disky v rovnakom čase! Prejsť na ngff čítať m.2 ngff SSD, prepnite sa do msata čítať msata SSD. Adaptér karty len prevádza rozhranie formulár a nemení žiadny výkon

Balenie obsahuje:

1.SATA III Rada Adaptér

Názov Značky CHENJ
Číslo Modelu M. 2 NGFF alebo rozhraním MSATA na SATA 3.0 Adapter
Package Áno
Typ Rozhrania NGFF
Pôvod CN(Pôvodu)
Certifikácia CE

Napísať recenziu

M. 2 NGFF MSATA SSD na SATA 3.0 Adapter 2 v 1 Converter Karty pre PC, Notebook

M. 2 NGFF MSATA SSD na SATA 3.0 Adapter 2 v 1 Converter Karty pre PC, Notebook

Súvisiace