Novinka Výpredaj! Tuya ZigBee Smart Bránou Hub Smart Home Most Inteligentný Život APP Bezdrôtový Diaľkový ovládač Funguje s Alexa Domovská stránka Google

Tuya ZigBee Smart Bránou Hub Smart Home Most Inteligentný Život APP Bezdrôtový Diaľkový ovládač Funguje s Alexa Domovská stránka Google

Nový produkt

€16.91

-39%

€28.18

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: tuya čítanie vzdialenej, zigbee prepnutie na batérie zadarmo, led rf, smart home, Dvojité uzávierky, odtieň most žiarovka, smart zásuvky, ir diaľkové domovská stránka google, aqara, stĺpec nepremokavé.

modname=ckeditor

Tuya ZigBee Smart Bránou Hub Smart Home Automation pre Všetky Tuya ZigBee3.0 Smart Produkty

Vlastnosti Produktu:

1.Musia byť pre všetkých ZigBee produkty: Toto je náboj, ktorý spája rôzne ZigBee inteligentné výrobky a je most,ako aj riadiace centrum pre inteligentné domy,ktoré zohráva nezastupiteľnú úlohu pre všetky ZigBee produkty.

2.Široká Kompatibilita: Nie len Tuya WiFi produkty,ale aj ZigBee 3.0 smart produkty sú kompatibilné s ZigBee bránou hub,ktorá vám umožní prispôsobiť vaše systémy v závislosti od vašich individuálnych potrieb a požiadaviek na bezpečnosť.

3.Aplikácia Smart a Diaľkové Ovládanie: Pridanie zariadenia,zariadenia reset tretích strán,kontrolu a skupinový kontrola na uspokojenie potrieb smart aplikácie,sú všetky podporované centrom.Jednoducho použite váš inteligentný telefón na diaľkové ovládanie security kit systém pripojený k rozbočovaču kedykoľvek a kdekoľvek.

4.Stabilné a Spoľahlivé Bezdrôtové Siete: WiFi signál pokrýva široké spektrum oblastí, ktoré je stabilné a dostatočne spoľahlivý na normálnu prácu všetkých pripojených zariadení k rozbočovaču.

5.Jednoduché Uchytenie: smart bránou hub je navrhnutý s absolútne žiadnu kabeláž potrebná a veľmi rýchle jednoduché nastavenie WiFi,bez odborných technických zručností potrebných.A je tu ďalší sieťový kábel na káblové verzii na pripojenie WiFi router navyše.

Poznámka:Dve verzie voliteľné káblové a bezdrôtové pripojenia. Maximálne množstvo, ktoré môžu byť pripojené k bezdrôtovej hub je 50,a 300 pre káblové hub.

Parameter:

APLIKÁCIA:Smart Život Tuya App

Bezdrôtové Pripojenie:ZigBee

WiFi Frekvencia:2,4 GHz

Celkový Počet Pripojení:50 pre bezdrôtové,300 pre káblové

Pracovná Teplota:-10°C~55°C

Adaptér Výstup:5V 1A

Pracovná Vlhkosť:10%-90% RH (bez kondenzácie)

Package Listing:

Káblové Hub

Tuya ZigBee Bránou Hub*1

USB Kábel*1

Rýchla Používateľská Príručka*1

Sieťový Kábel*1

Bezdrôtový Rozbočovač

Tuya ZigBee Bránou Hub*1

USB Kábel*1

Rýchla Používateľská Príručka*1

Q&A:

1.Q:Má to náboj pracovať s ZigBee 3.0 produkty?

Odpoveď:Áno,je možné nielen na prácu s tuya zigbee produktov,ale aj zigbee 3.0 ty.

2.Otázka:Môže sa tento hub ovládanie WiFi smart výrobkov v rovnakej aplikácii?

Odpoveď:Tento hub môžu tvoriť celý dom prepojenie na všetky produkty vo vašom rovnaké jednej aplikácii na hub je pripojený cez wifi router.

3.Otázka:Funguje to s Alexa echo?

Odpoveď:Áno,je kompatibilný s Alexa hlasové ovládanie,rovnako ako Google Domov.

4.Otázka:Čo je protokol ZigBee pre tento hub?

Odpoveď:ZigBee a ZigBee 3.0 protokolu sú obaja v poriadku.

Bezdrôtové Pripojenie zigbee
Použitie Prepínač
Bezdrôtová Komunikácia Vodič Ovládať
Package Áno
Aplikácia Inteligentný Život Tuya App
Celkový Počet Pripojení 50 pre bezdrôtové,300 pre káblové
WiFi Frekvencie 2.4 GHz
Prevádzková Vlhkosť 10%-90% RH (bez kondenzácie)
Podpora APLIKÁCIÍ Áno
pracovná teplota -10 C~55 Celzia
Adaptér Výstup 5V 1A

Napísať recenziu

Tuya ZigBee Smart Bránou Hub Smart Home Most Inteligentný Život APP Bezdrôtový Diaľkový ovládač Funguje s Alexa Domovská stránka Google

Tuya ZigBee Smart Bránou Hub Smart Home Most Inteligentný Život APP Bezdrôtový Diaľkový ovládač Funguje s Alexa Domovská stránka Google

Súvisiace