Novinka Výpredaj! Lekárske Maska pre Deti pleťové Masky Jednorazové Chirurgické Masky Detí Ochranné Úst Masky YY0469-2011

Lekárske Maska pre Deti pleťové Masky Jednorazové Chirurgické Masky Detí Ochranné Úst Masky YY0469-2011

Nový produkt

€10.99

-50%

€21.98

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: tvár masku, tvár zdravie maska, dieťa dispozícii maska, likvidujte maska, lekárske istrument, masku na tvár surgic, kvetina tlače maska, surgic maska, deti masky, stroj maska lekárske.

Prosím, láskavo pripomenúť: · Uvedený výrobok vyrába a distribuuje v zahraničí a na ktoré sa vzťahujú zákony krajiny jeho pôvodu. · Môžete kúpiť produkty len pre osobné použitie.

Hlavné Funkcie:

● Názov Produktu: Jednorazové Chirurgické Masky ● Špecifikácie:14.5 cm*9.5 cm ● Balenie: 10PCS/Taška*1 10PCS/Taška*2 10PCS/Taška*5 10PCS/Taška*10 ● Platnosť Dátum: 2 Roky ● Dátum výroby: Pozri Tesnenie ● Aplikácie Rozsah: je vhodný pre starostlivosť o zdravie nositeľa v všeobecné lekárske prostredie. Pre Dieťa

Štruktúra A Zloženie:

Tento výrobok sa skladá z troch materiálov: netkanej textílie, nos pás a elastické kapely. Tvár masku je rozdelený do vnútorného, stredného a iné vrstvy, vnútorná vrstva je riadnym noe-tkané textílie, stredná vrstva je ultra-jemné polypropylénové vlákna menlt-fúkané tkaniny a tkaniny s gumičkou vo vnútri; materiál nos pásy je kovový prúžok, ktorý je pokryté jemným pozinkovaného železa, drôty materiálu.

Bezpečnostné Opatrenia A Upozornenia:

● To je jedno, jedno použitie. ● Uchovávajte ju mimo dosahu kvapaliny a plameň pred použitie. ● Pre jednorazové hygienické starostlivosti v rámci pravidelných prostredie. ● Bez použitia ak balík je nefunkčné. ● Tých, ktorí sú alergickí na tohto produktu sú zakázané.

Pokyny:

● Umiestnite masku na dolnej polovici tváre, uchom a závesné lano smerom von. ● Stlačte most nosa zabezpečiť plné nasadenie. vytiahnite dolnú polovicu tváre a získa maximálny oblasti ochrany. ● Výrobku doprava sa vykonáva v súlade so zmluvou, dopravy by mali byť zakryté, aby sa zabránilo dážď a sneh; výrobku by mala byť uskladnená pri izbovej tempreature. suchý sklad s dobrým vetraním.

Životný cyklus Jeden čas
Číslo Modelu ZSDSMK10 ZSDSMK20 ZSDSMK50 ZSDSMK100
Množstvo 10pcs*1 10pcs*2 10pcs*5 10pcs*10
FR masque chirurgicale
Vykonávanie štandardné číslo YY0469-2011
Registračné číslo LUXIEZHUZHUN20192140064
Názov Značky ZS
Veľkosť 14.5cm*9.5cm
Funkcia Lekárske
IT mascherine chirurgiche
ES mascarilla
Certifikácia FDA
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Materiál Non-Tkané Textílie a Topiť-Fúkané Textílie
Položka Druh Masky

Napísať recenziu

Lekárske Maska pre Deti pleťové Masky Jednorazové Chirurgické Masky Detí Ochranné Úst Masky YY0469-2011

Lekárske Maska pre Deti pleťové Masky Jednorazové Chirurgické Masky Detí Ochranné Úst Masky YY0469-2011

Súvisiace