Novinka Výpredaj! ESC250D SC APC SM Single Mode Optického Rýchly Konektor Rýchle Nový Model FTTH Rýchly Konektor

ESC250D SC APC SM Single Mode Optického Rýchly Konektor Rýchle Nový Model FTTH Rýchly Konektor

Nový produkt

€42.33

-8%

€46.51

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: optický ftth, 12 core optický, ftth, konektor optický, konektor vlákniny, esc250d sc apc, optický adaptér sc st, aabb dátový kábel, týždeň dátový kábel, hitec dátový kábel.

Teplota skladovania 25 ~+85
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Joinwit
Vlákna Typu Jediný Režim
Kompatibilné TP-link
Typ Konektora SC/APC
Režim
Opakovateľnosť <=0.5 dB
Veľkosť 20cmx20cmx20cm
Položka Dĺžka 1m
Číslo Modelu SC/APC Rýchly Konektor
Certifikácia ŽIADNE

Napísať recenziu

ESC250D SC APC SM Single Mode Optického Rýchly Konektor Rýchle Nový Model FTTH Rýchly Konektor

ESC250D SC APC SM Single Mode Optického Rýchly Konektor Rýchle Nový Model FTTH Rýchly Konektor

Súvisiace