Novinka Výpredaj! 40 cm /15.75 v Novom Dizajne GRC ABS Záhradkárstvo Spodnej Odlievanie Štvorcového Tvaru Bonsai DIY Kolo Betón/ Cement kvetináče Plesní

40 cm /15.75 v Novom Dizajne GRC ABS Záhradkárstvo Spodnej Odlievanie Štvorcového Tvaru Bonsai DIY Kolo Betón/ Cement kvetináče Plesní

Nový produkt

€36.92

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: bonsai, kvetináč hrnce formy, Bonsai kvetináč, hrniec, bonsai hrniec keramické zelená, Liatina, silikónové formy cementu, hrnce bonsai biela, protea, grc trx4.

Objednávky

1. Tieto sú formy na dno casting. 2. Prosím, nechajte vaše celé MENO, telefónne číslo, číslo cestovného pasu informácie (ruská priateľov) a daňové informácie (Brazília priateľov) pri zadaní objednávky. Na kuriér je potrebné thenm vás kontaktovať, keď oni robia dodanie alebo môžeme vás potrebujem potvrdenie po prijatí objednávky.

Rozmery

Tu sú rozmery vonkajšej formy ( skutočné banku by bolo 35*35*35 cm/ Top otvorenie & Height), prosím, spýtajte sa nás ak chcete vedieť viac.

Pracka Upevnenia

Len otáčania pracky, môžete montáž alebo samostatné formy, ľahko dobehnúť a efektívne na výstavbu. Poznámky: 1. Prosím upevnite pracky v MENŠÍCH konca. 2. Plasty môžu opotrebované ako dni ubiehajú, ak zistíte, že spony sú nefunkčné, prosím, použite oceľové drôty alebo M8 skrutky na upevnenie.

Stavebné Poradenstvo

1. Kefa interiéru s plesní uvoľnenie / odpadu motorového oleja. 2. Tuhnutia cementu/ betón do formy a pokrytie až POLOVICA formy stenu.(OCEĽ je POTREBNÉ príliš) 3. Nechajte POL SKONČIL s 8hrs a pokračovať v druhej polovici výstavby. 4 Prosím hit formy gentlely plastovým kladivom po naliať betón /cementov. 5. Prosím vody formy pred odletom formy. 6. VYŠŠIE uvedené PROCESY sú veľmi dôležité pre dlhšie formy životnosť. 7. Sochy by mohli byť farebné s rôznymi maľbami alebo nátermi podľa vašich osobných preferencií. Tešíme sa na zobrazenie rôznych talent vzorov z vás.

O Nás

S 10+ rokov skúseností v stavebníctve formy výroby a kompletnú zbierku formy, sme presvedčení, že sme vám one stop zastavenie a vyriešiť všetky otázky. Nemôžeme zaručiť, že formy by mohli byť použité pre viac ako 1000times alebo 10 rokov. Ale sme presvedčení, že sme sa ponúka rozumnú cenu s najlepšou kvalitou.

Vnútorný Priemer 40 cm /15.75 v
Materiál Plastové
Súbor Typ No
Druh Podlahy Boughpot
Podmienky Používania Poschodie
Pôvod CN(Pôvodu)
Aplikácia Záhradné Kvetináče Plesní
Tvar Okrúhle Formy
Plastové Typ ABS
Dokončovacie Nie Potiahnuté
Používa Sa S Kvet/Zelená Rastlina
Číslo Modelu FX-4001~4004
Štýl Klasické

Napísať recenziu

40 cm /15.75 v Novom Dizajne GRC ABS Záhradkárstvo Spodnej Odlievanie Štvorcového Tvaru Bonsai DIY Kolo Betón/ Cement kvetináče Plesní

40 cm /15.75 v Novom Dizajne GRC ABS Záhradkárstvo Spodnej Odlievanie Štvorcového Tvaru Bonsai DIY Kolo Betón/ Cement kvetináče Plesní

Súvisiace