Novinka Výpredaj! Hlboké Vlny Zväzky Peruánskej Vlasy Väzbe Zväzky Klebety Ľudské Vlasy zväzky 3/4 Kusov 8-28 Palcový Remy Vlasy Rozšírenia

Hlboké Vlny Zväzky Peruánskej Vlasy Väzbe Zväzky Klebety Ľudské Vlasy zväzky 3/4 Kusov 8-28 Palcový Remy Vlasy Rozšírenia

Nový produkt

€36.20

-56%

€82.29

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: vlasy weav, klebety vlasy, wowqueen, ľudské vlasy bundlls, kučeravé červená, chlapci vlasy wegs, 613 hlboké vlny vlasy, 72 palec zväzky, surové vlasy zväzky ponuky, ise.

Naše Uzavretie alebo Čelnej je viac už 3 palce, než iných predajcov v rovnakej dĺžky . pozrite si časť meranie obrázky nižšie: napríklad: 14 palcov čipky čelnej napríklad: 16 palcov čipky uzavretie Klebety Vlasy byť s vami zúčastniť každý váš dôležité obdobie: Narodeniny / Svadba / Tehotných / Štúdia / Cestovanie 1.Názov Značky:

Klebety Vlasy 2. Aký Typ Vlasov:

Brazílsky Vlasy/Peruánskej Vlasy/Malajzie Vlasy Zväzky Riešenie 3. Vlasy Množstvo:

Môže to zahŕňať hlavu o 3-4 zväzky Ľudských Vlasov 4. Balenie :

S krásna taška balík ,s pekný darček 5. Dĺžka Vlasov :

8-28" palcový ľudské vlasy zväzky 6. Vlasy Hmotnosť:

100g za zväzok 7. Farba Vlasov :

Prírodná farba čierna ,#2,#4, môžu byť farbené a bielené 8.Kvalita:

Žiadne prelievanie , č spleti, hrubé konce, pravda, do dĺžky 9.Funkcia:

100% Ľudské Vlasy Väzbe Zväzky,Ľudské Vlasy Rozšírenia 10.Služba Čas:

Najmenej jeden rok s náležitou starostlivosťou 11.Doprava:

bezplatné doručenie do celého sveta ,odoslať do 24 hodín po zaplatení 12.Prispôsobenie :

OEM/ODM Package Prijať Drop shipping Length (inch) Dĺžka (cm) Jeden Štandardný Hlavu (paquets) 8" 20 cm 2 10" 25 cm 2 12" 30 cm 2 14" 35 cm 3 16" 40 cm 3 18" 45 cm 4 20" 50 cm 4 22" 55 cm 4 24" 60 cm, 4 26" 65 cm 4 28" 70 cm 4-5 30" 75 cm 4-5

·Úsek uzavretie alebo čelnej na straigfht a potom použiť pravidlo pre meranie od špičkových čipky na vlasy konca strednej časti(najdlhšia časť) časté otázky Otázka 1:Clean weaves a prirodzené vlasy samostatne?

Umývanie vlasov prirodzené raz týždenne, a umývanie väzbe dvakrát do mesiaca by malo byť dostatočné, vo väčšine prípadov.. Q2:Získajte všetky existujúce spleti z vašich vlasov?

Pomocou Magic Hrebeňom alebo prstami, získať všetky zachytáva z vašich vlasov. Vlasy weaves môže byť známy, keď príde na nezamotá, tak jemne vyhladzuje to je nevyhnutné pre správne čistenie. Začínajú od koreňov v hornej časti hlavy a jemne štetcom smerom nadol. Uistite sa, že udržať štetcov v relatívne plynulým pohybom; týmto spôsobom budete minimalizovať riziko zamotania. Q3:Dať svoje vlasy opláchnite teplou?

Tečúca teplá voda na hlavu a upichovanie vaše vlasy od centra bude to jednoduché určiť wefts (jednotlivé časti tkať) vo vlasoch. Týmto spôsobom budete mať ľahšie čas sa snaží zistiť, ktoré časti vašej hlavy by ste mali byť zamerané na najviac. Q4:Uveďte vaše vlasy niektoré šampón?

Weaves majú tendenciu potrebujú viac pozornosti a dôkladná starostlivosť ako vaše prírodné vlasy, ako že to nie je pravidelne dodávané s rovnakým oleje z vašej pokožky. Rub niektoré vaše obľúbené šampón do pokožky hlavy; odtiaľ, môžete postupne dráždiť väzbe s šampón, hladiť ho nadol. O5: Pridať niektoré kondicionér na vlasy, po šampón?

Tam je dobrá šanca, mali by ste použiť kondicionér nasledujúce šampón, čo je súčasťou každého vlasy rutinné, pretože vlasy weaves nie sú prirodzene s olejom však kondicionér stáva, že oveľa dôležitejšie. Aplikovať ho rovnakým spôsobom, ako ste to robili s kondicionér, začnite od hornej časti, a aplikovať ho nadol. Q6: starostlivosť o Vlasy tipy, ako udržať vlasy dobrom stave?

keď vlasy je takmer na mokré ,použite sušič na vlasy a veľké Modelovanie Špirálou (alebo Vlasy Valce) spolu na vlnité vlasy, aby štýle chcete ,tak po vlasy sú suché ,vlniaci bude oveľa väčší a krajší .potom dal esenciálneho oleja a Elastínu na vlasy, aby vlniaci štýl trvať dlhšie.

Najdlhšie Vlasy Podiel >=5%
Predlžovanie Vlasov Typ Tkanie
Ľudské Vlasy Typ Peruánsky Vlasy
Materiál Ľudské Vlasy
Účes Peruánsky non remy vlasy
Názov Značky klebety
Vhodné Umiera Farby môže byť zafarbená na #27 farby
Textúra Hlboké Vlny
Môže Byť Permed Áno
Chemické Spracovanie Permed
Vlasy Útku Stroj Dvojitý Útok
Materiál Triedy Remy Vlasy

Napísať recenziu

Hlboké Vlny Zväzky Peruánskej Vlasy Väzbe Zväzky Klebety Ľudské Vlasy zväzky 3/4 Kusov 8-28 Palcový Remy Vlasy Rozšírenia

Hlboké Vlny Zväzky Peruánskej Vlasy Väzbe Zväzky Klebety Ľudské Vlasy zväzky 3/4 Kusov 8-28 Palcový Remy Vlasy Rozšírenia

Súvisiace