Novinka Výpredaj! 500G Akvarijné Ryby Nádrže Filter Médií Keramické Krúžky uhlím Bio Gule čistej Vody

500G Akvarijné Ryby Nádrže Filter Médií Keramické Krúžky uhlím Bio Gule čistej Vody

Nový produkt

€7.92

-9%

€8.71

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: bio médií, oblasti akvárium filter, keramický filter na vodu, bio filter, akvárium veľké keramické, akvárium filter médií, akvárium extern filter, hubky filter médií, akvárium médií, vzduchu uhlíkovým filtrom, .

Názov produktu: filtračný materiál

Filter sklo keramický krúžok

Táto séria výrobkov je vhodná pre sladkovodné a morské vody v nádrži a rybničnej systém filtrácie. Sú sklenené porézne biochemické krúžky, ktoré môže dať plnú hrať na biochemické filtračná schopnosť. Pomocou prírodných silikátových surovín, cez 1200 stupňov vysoká teplota spekanie, chemickými vlastnosťami sú stabilný, plne v súlade s pôvodnou životné prostredie mikroorganizmov. Unikátny multi-pórov štruktúra je 5-10 krát všeobecného biochemické krúžok, s vysokou priepustnosťou, ktoré môžu vykonávať aeróbne nitrifikáciou a anaeróbne nitrifikácia v rovnakom čase, takže kvalita vody viac stabilné, a to je najlepšie biologické filtračné Vlastnosti materiálu: tento presné biologický filtračný materiál je vyrobený z multi-komorový keramické podľa osobitného vysoká teplota spaľovania a jej póry sú jemné o 0,1 ~100, ktoré sa môžu kultivovať high-density nitrifikujúcich baktérií dobré a anaeróbne vlastnosti. To sa môže znásobiť prospešné baktérie, dusitan a ostatné škodlivé chemické látky v čo najkratšom čase, zníženie vytvárania lišajníky, riasy a baktérie, posilniť imunitu rýb, urýchliť rovnováhu ekológie a vytvárať vynikajúce jasné kvality vody

Bakteriálne oblasti ryby v nádrži

. S priemerom 2 cm, obsahuje množstvo minerálov a stopových prvkov, ktoré je možné rýchlo absorbuje amoniak ióny a dusitan vo vode a odstrániť toxické látky; 2. Stabilné PH, vyváženému vody, a za predpokladu, minerály a stopové prvky, potrebné pre rast rýb; 3. S porézne a priepustný filter materiálu, je dobré pestovať nitrifikujúcich baktérií. 4. Tam sú početné otvory na povrchu baktérie gule, ktoré môžete praktizovať kultiváciu baktérií na rýchlosť. 1 jin baktérií loptu =2 jin keramických biochemické krúžok pre kultiváciu baktérií!

Prírodné meishan zrna

Väčšinu špecifická hmotnosť: 2 kg≈1L častice sú 1-2 cm v priemere Účinnosť: 1. Škodlivé látky, ktoré pohlcujú amoniaku, dusitan, sírovodík a ťažkých kovov vyrába vylučovanie a rezíduí. 2. Maifanshi môže stabilizovať PH kvality, zmäkčiť kvality vody, deodorize a ďalšie funkcie. 3. To môže byť používané ako filtračný materiál pre pitnú vodu a kŕmenie vody, ktoré môže uvoľniť stopové prvky, kyslíka a rovnováhu kvality vody. Použitie: prosím, opláchnite vodou pred použitím a potom namiesto ryže kameňa vo filtri.

Druh ryby
Moc ŽIADNE
Názov Značky tradesen

Napísať recenziu

500G Akvarijné Ryby Nádrže Filter Médií Keramické Krúžky uhlím Bio Gule čistej Vody

500G Akvarijné Ryby Nádrže Filter Médií Keramické Krúžky uhlím Bio Gule čistej Vody

Súvisiace