Novinka Výpredaj! 6.3

6.3" Pre Xiao Redmi Poznámka 8T LCD Displej Dotykový Displej Digitalizátorom. Montáž Pre Xiao Redmi Poznámka 8T displej Náhradné Diely

Nový produkt

€21.05

-16%

€25.36

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: 8t výstroj, poznámka xiao, úradný xiao, redmi poznámka 9i, readme poznámka 8t, poznámka 9s xiao, mi 9t xiao, xiao redmi poznámka 9s 4 gb 64 gb, readmi 9, xaiomi poznámka 9 pro.

Teplé Tipy:

1.Raz položky prišiel,overiť, že výrobky sú v dobrom stave.Ak existuje akékoľvek poškodené balenie,prosím, prijmite to a daj nám svoju spätnú väzbu okamžite.Pri otvorení balík , prosím, strieľať je vybalenie video.

2.LCD obrazovke musia byť testované pred inštaláciou. (Len odkaz LCD na základnej doske pre testovanie). Neinštalujte LCD displej pred testovaním.

3.Ak máte problém s výrobku počas testu.Musíte poskytnúť skutočné fotografie, videá a iné dôkazy,najmä "MS" label, aby preukázal, že ste výrobok zakúpili.Potom, poskytneme Výmenu / Vrátenie služby.

4.Pred inštaláciou obrazovky, prosím, vyberte batériu byť opatrní pri inštalácii.Nenechajte si vytiahnuť na IC ktorý sa nachádza na flex kábel.

5.Keď sa obrazovka LCD poškodený po inštalácii, budeme poskytovať náhradné služby a súhlasíte s tým, že kupujúci vrátiť tovar na výmenu. Avšak, náklady na vrátenie tovaru, musí byť zaplatená kupujúcim.

6.Ponúkame 6 mesiacov záruky pre produkt. Ale nasledujúce situácie nie sú v záruke.

(1)Umelo škody

(2) Inštalácia chyby

Rozlíšenie
Miesto dodania
Kompatibilné Značky Xiao
Materiál IPS
LCD Auta Áno
Záruka
Číslo Modelu Pre Xiao Redmi Poznámka 8T LCD
Item1
Typ Dotykového Displeja Kapacitný Displej
Druh LCD displej a Dotyková Obrazovka Digitalizátorom.
Názov Značky Xiao
Balenie
QC
Displej > 3"
Veľkosť
Položka Stav Nové

Napísať recenziu

6.3

6.3" Pre Xiao Redmi Poznámka 8T LCD Displej Dotykový Displej Digitalizátorom. Montáž Pre Xiao Redmi Poznámka 8T displej Náhradné Diely

Súvisiace