Novinka Výpredaj! Zlepšenie Diaľkové Ovládanie Hračiek pre Mačky USB Elektrické Zvieratko, Interaktívne Loptu LED Blikajúce Loptu Pre Mačky, Psy, Šteniatka Interaktívne hračky

Zlepšenie Diaľkové Ovládanie Hračiek pre Mačky USB Elektrické Zvieratko, Interaktívne Loptu LED Blikajúce Loptu Pre Mačky, Psy, Šteniatka Interaktívne hračky

Nový produkt

€6.65

-38%

€10.90

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: cat hračka pre, cat hračka, elektronické ryby cat hračka, väzby domáce zvieratá, loptu diaľkové ovládanie mačka, čierna, cat hračka tunel, lopta pre dieťa, loptu psa led, pes.

Funkcie:

1. Inteligentné diaľkové ovládanie cat hračka: rekonštruované cat hračka má diaľkové ovládanie, ktoré môžete ovládať bije režim lopty a LED svetlo, režim. Môžete ľahko pustiť z ruky do komunikovať a naháňať mačiatko z dlhé vzdialenosti. To tiež pomáha eliminovať mačka je nuda doma.

2. Získať záujem: pridali Sme porazil funkciu výrobku. Bije sa neodolateľným lákadlom pre mačky a psov. Pet lopta sa môže pohybovať nepravidelne alebo odrazí hore a dolu, rovnako ako mačka spoločník.

3. 5 ks LED nastaviteľné osvetlenie: Naše produkty môžete prepínať medzi červená, modrá, zelená diaľkovým ovládaním, a multi-farebné blikajúce môže prilákať vaše mačiatko, a to kedykoľvek a stimulovať lov povahu mačky a psov.

4. Loptu môže automaticky sleep a wake up: po hrať 30 minút, bude automaticky sleep 10 minút a potom začať točiť, alebo to môže byť v sleep štátu, domáce zvieratá alebo ľudí, dotknite sa prebudiť loptu.

5. Zvýšená veľkosť: 9 cm v priemere. Stredná veľkosť je jednoduchšie pre mačky a psy chytiť hračky. Psy majú ostrejšie zuby. Táto kategória nie je jednoduché pre psov hrýzť, alebo dokonca zlomiť loptu.

Špecifikácia:

Veľkosť: cca 9 cm/3.54 palca v priemere

Materiál: ekologický materiál ABS + TPU

Napätie: 3,7 V

Výkon: 3.4-4.2 W

Čas nabíjania: 1.5 H

Použitie čas: 5-6H (stála práca)

Nabíjanie metóda: USB

Inovatívne vlastnosti:

1. Bezdrôtové diaľkové ovládanie: ①Remote ovládanie koľajových a bije režime je možné nastaviť, ②LED svetlo diaľkové ovládanie lopty, ③Power prepínač je vybavený začať diaľkové ovládanie tlačidlo (zelené) a blokovacie tlačidlo, ktoré je, odpojte diaľkové ovládanie (červená).

2. 3 reakcie režimy: ①can roll; ②bounce loptu; ③can automaticky spánku, môže aktívne hrať s domácimi miláčikmi, jemnú interakcie, normal a active, automatická hra.

3. 5 ks nastaviteľné LED svetla: červená, modrá, zelená, multi-farebný prechod, multi-farebné blikajúce)

4. Plnenie: Plnenie za asi 1,5 hodiny, môžete aj naďalej hrať na 5-6 hodín; počas nabíjania, LED indikátor, je červený, a keď je plne nabitá, indikátor LED je zelená

Balenie Zoznam:

1*Cat Hračka

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Peitten
Type2 Vianočné Darčeky
Materiál Iné
Nabíjanie metóda
Druh šetrné k životnému prostrediu materiál ABS + TPU
type1 Bezdrôtové RC Hračiek pre Mačky loptu
type5 cat hračka loptu
Type3 mačacie hračky, interaktívne elektrické
type4 mačka vlak cvičenie hračka
Hračky Typ Iné
type6 Interaktívnych Hračiek Pre Mačky Loptu
type8 Školenia Prilákať Baviť Cat Hračka Loptu
type7 Domáce Zvieratá
3 reakcie režimy roll,bounce,automaticky spánku,
Nastaviteľné Osvetlenie červená, modrá, zelená, multi-farebný prechod, multi-farebné blikajúce

Napísať recenziu

Zlepšenie Diaľkové Ovládanie Hračiek pre Mačky USB Elektrické Zvieratko, Interaktívne Loptu LED Blikajúce Loptu Pre Mačky, Psy, Šteniatka Interaktívne hračky

Zlepšenie Diaľkové Ovládanie Hračiek pre Mačky USB Elektrické Zvieratko, Interaktívne Loptu LED Blikajúce Loptu Pre Mačky, Psy, Šteniatka Interaktívne hračky

Súvisiace