Novinka Výpredaj! [CBRDW3-25] 20-palcový 406 25 mm bezdušové uhlíka 3 hovoril kolesá bicyklov carbon road sledovať pevné tri hovoril kolesá disk brzdenie kolies

[CBRDW3-25] 20-palcový 406 25 mm bezdušové uhlíka 3 hovoril kolesá bicyklov carbon road sledovať pevné tri hovoril kolesá disk brzdenie kolies

Nový produkt

€199.21

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: 10x volant, 700 c rim, 451 koliesko, carbon road kolesá, 406 carbon kolieska, 3 hovoril carbon kolieska, tri hovoril koliesko, 4 hovoril koliesko, 3 hovoril, 406 koliesko.

Položka: 3-hovoril kolesa(clincher) Model Č.: CBRDW3 Veľkosti: 20-palcový 406 Hĺbka/Širokú: 40 mm Materiál: Full carbon Široký 25 mm Hmotnosť:Cesta Dopredu:610g±30 g / Zadné:680g±30 g Hmotnosť:Road DISK Predné:680g ±30 g / Zadné:750g±30 g Weigth:Track Predné:670g±30 g / Zadné:760 g±30 g APP: UD/3 K/12K Náboj: Novatec/Powerway Kazeta(iba cestnej): Shlmano(10/11s)/Campy Trpe Clincher Dodanie w: 1.Špízy obalené 2.Brzdové doštičky 3.Ventil extender

1. Ceny sú uvedené v USD;

2. Ak vaša krajina nie je uvedený vyššie, prosím, kontaktujte nás pred umiestnite príkaz;

3. EMS/TNT sa počítajú podľa skutočnej hmotnosti (500g za úroveň); DHL/UPS/FedEx sa počítajú podľa objemu, hmotnosti (=dĺžka*šírka*výška/5000, unit 500G)

Všetky výrobky sú triple skontrolovať pred odoslaním, a sú starostlivo ručne balené krycou EPE pena laminovanie filmy, ktoré ich chránia pred násilne hádzanie na prepravu spôsobom. Sme tiež priložiť krehké štítkov na papierové krabici upozorniť dopravcu manipulovať opatrne.

Položky, tiež by ste mali vedieť:

1. Hmotnosť produktu môžete vidieť z informácií o výrobku nie je equel na presné balenie hmotnosť (ale skutočná hmotnosť je viac ako hmotnosť rozsah ste byť povedané)

2. Okraj tašky sú EPE pena laminovanie fólie chránia výrobky pred poškodením v prepravnej ceste. Baliace materiály vrátane lepenky na upevnenie a sellotape na tesnenie hore.

Nákladná Politika

Radi by sme, aby vám príjemný zážitok, keď si nakupovanie, sme hodnota nákladné, je dôležitou súčasťou. Ale nákladnej poskytnuté treťou stranou, prosím, aby príspevok na vine v nákladnej dopravy. Máme zodpovednosť voči vám vybrať zodpovedný express spoločnosti, a my by sme sa chceli dostať svoj názor o nákladnej preprave.

Medzinárodná Nákladná železničná doprava je zložitý proces, ktorý sme dúfam, že ste vedieť:

1. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup. Tieto poplatky sa obyčajne zhromažďované poskytovanie nákladnej dopravy (poštovné) spoločnosť alebo ak vyberiete položku hore - nenechajte sa zmiasť ich ďalšie poplatky za odoslanie zásielky. A to, že nie sme zodpovednosť za žiadne vlastné dane/cla/s DPH (Daň z Pridanej Hodnoty)

2. Sme nebude poskytovať Prepravné Náhrady vplyvom počasia súvisiace meškanie zásielok.

3. Dodávky do odľahlých oblastí sa môže zvýšiť čas doručenia.

4. Nebudeme brať zodpovednosť za tovar zabavené colnými úradníkmi alebo podobné orgány.

5. Objednávky nie sú vratné, alebo vrátené z dôvodu neočakávaných clá alebo iné dane.

6. Poštovné ceny sú odhadované na základe informácií, ktoré ste poskytli. Medzinárodná doprava kótované ceny nezahŕňajú ciel, daní alebo iných nepravidelné colné konanie poplatky. Iné poštovné poplatky, príplatky alebo accessorial poplatky môžu uplatňovať. Celkové prepravné poplatky sa môžu líšiť v závislosti na cieľ a iných faktorov, a to najmä na vašej objednávky.

7. Ak objednávku vám dorazí s zrejmé, doprava poškodenia, prosím, odmietnuť dodanie. Ak ste prijali dodávka a potom nájdite doprava škody, povedzte nám, prosím, okamžite pomocou kontaktných informácií s objednávkou.

8. Prosím uložte všetok baliaci materiál a papierovanie na objednávke, ak poštovné poškodenia je možné vydať. Ak ste nakladať, obalového materiálu alebo pokus vrátiť tovar bez kontaktujte nás, môžete ohroziť naše šance na podanie žaloby, a nemôžete získať úver pre návrat.

9. vyššie uvedené zásady sa vzťahujú na výmenu výrobku tiež.

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. PLATBY

Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na ako sú kreditné karty, real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union). Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov, vaša platba bude dočasne v držbe Alixpress, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým. DOPRAVA

1. Prepravné náklady: Kliknite na tlačidlo "Doprava a platba" na karte na stránke detailu produktu, a uvidíte, dodacie údaje. Môžete vypočítať prepravné náklady podľa zadaní požadovaných informácií.

2. Čas v tranzite: Tranzitný čas mení v závislosti od rôznych spôsobov dopravy.

3. Položka Spracovanie Čas: čas spracovania pre danú zákazku sa líši v závislosti od typu produktu a stav skladu. Väčšinou, môže čas spracovania 3 do 15 pracovných dní.

Názov Značky carbonbeam
Pneumatiky Clincher/Bezdušové
Číslo Modelu [CBRDW3-25]
Aplikácia UD/3 K/12K
Brzdový Systém V Brzdové
Brzdy povrchu V brzdy aj Kotúčové brzdy
Zadné Thur Nápravy Disk Zadné 12*142mm
Záruka 2 Rok
Dokončovacie Matný/Lesklý
Veľkosť 20inch
Hovoril Diera 3spokewheels
Materiál Kolies uhlík
Platné Bicykli Cestné Bicykle
Predné Thur Nápravy Disk Pred 12*100 mm
Skončil Matný /Lesklý

Napísať recenziu

[CBRDW3-25] 20-palcový 406 25 mm bezdušové uhlíka 3 hovoril kolesá bicyklov carbon road sledovať pevné tri hovoril kolesá disk brzdenie kolies

[CBRDW3-25] 20-palcový 406 25 mm bezdušové uhlíka 3 hovoril kolesá bicyklov carbon road sledovať pevné tri hovoril kolesá disk brzdenie kolies

Súvisiace