Novinka Výpredaj! BuildMOC Mini Stavebným Postavy Cartoon Zvláštnejšie Veci Brickheadzss Zber Model Stavebným Montáž Hračka Darček

BuildMOC Mini Stavebným Postavy Cartoon Zvláštnejšie Veci Brickheadzss Zber Model Stavebným Montáž Hračka Darček

Nový produkt

€7.48

-30%

€10.69

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: moc, lego moc, gf darček, keychain mini, lego xingbao, buildmoc lego, Blok, blok nádrž, cudzinec veci akcie lego, lego motorových technic.

MOC Nové Mini stavebným Postavy Cartoon Zvláštnejšie Veci Brickheadz Zber Model stavebným Montáž Hračka Darček

Názov produktu : MOC-26518 Kategórie:MOC Sveta Kusov: 214 MOC ID: # 26518 Táto Súprava Obsahuje:(C5211) 214 ks kvalitných tehál PDF budovy pokyn Veľkosť: L :9.6 cm Š : 9.6 cm H : 11 cm POZNÁMKU ! Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Neobsahuje motor, generátor . Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka. Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera manuálne. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu. Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak zistíte, že niektoré chýbajúce alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne. UPOZORNENIE ! Produkt balík neobsahuje samolepky a je elektronicky vytlačené. Neobsahuje motor, generátor .V prípade, že MOC sa rozhodnete nie je prísť s motorom, budete musieť kúpiť motora seba, prosím, byť oboznámení s tým. Tlačené diely sú nahradené obyčajnými časti a neobsahujú príslušenstva tretích strán. Manuál a omietkami sú len pre referenčné účely a vzťahuje sa na skutočné častí balíka. Tento produkt je MOC výrobku a nie prísť s papiera manuálne. Po odoslaní vašej objednávky, uveďte e-mailovú adresu a my vám pošleme elektronickú brožúry na vašu e-mailovú adresu. Všetky diely sú kvalitné skontrolovať pred odoslaním, takže ak zistíte, že niektoré chýbajúce alebo poškodené súčasti, nebojte sa. Prosím, kontaktujte nás a my vám pošleme ich k vám okamžite bezplatne.

Upozornenie:

Potrebujete DIY sami vybudovať hračka.Skvelé pre deti na hranie a štúdium. 1. Ak ochrana čas je prejsť, prosím, povedzte nám, ak chcete rozšíriť ochranu čas pre vás. 2. Ak zistíte, že niektoré časti chýba, alebo nefunkčné,prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne hodnotenie.Budeme sa snažiť čo najlepšie riešiť problémy.Vďaka! 3. Ak nie je sledovanie informácie, prosím, kontaktujte nás pre informácie. 4. Ak tam je nejaký problém o našich produktoch a logistika, atď. Povedzte nám, prosím. Budeme ponúkať najlepšie služby pre vás. 5· ponúkame drop shipping služby.Vitajte na veľkoobchod.Staň sa fanúšikom obchodu, si môžete vychutnať viac zľavy, ja oceňujem vašu dobrú spätnú väzbu ,Vďaka!

Názov Značky buildmoc
Materiál Plastové
Čiarový kód Áno
Druh Bloky
Plastové Typ ABS
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu MOC-26518
Vekové Rozpätie > 3 rokov
Pohlavie Unisex
Upozornenie Žiadne nálepky, len elektronická príručka
Veľkosti Bloku Malé stavebným(Kompatibilné s Lego)
Plastové Tvar Bloku Self-Locking Tehly

Napísať recenziu

BuildMOC Mini Stavebným Postavy Cartoon Zvláštnejšie Veci Brickheadzss Zber Model Stavebným Montáž Hračka Darček

BuildMOC Mini Stavebným Postavy Cartoon Zvláštnejšie Veci Brickheadzss Zber Model Stavebným Montáž Hračka Darček

Súvisiace