Novinka Výpredaj! CNSUNNYLIGHT Super Svetlé 1000Lm Motocykle LED Reflektor Lampa Skútre Pozornosti 6500K Biela Pracovná Auto Hmla Spot Light 9-85V

CNSUNNYLIGHT Super Svetlé 1000Lm Motocykle LED Reflektor Lampa Skútre Pozornosti 6500K Biela Pracovná Auto Hmla Spot Light 9-85V

Nový produkt

€11.22

-38%

€18.10

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: zem led, pomocné motocykel, e skúter, viedol motocykel hmlové svetlo, electr skúter, vám dáva oheň led, ce motocykel kolo svetlometov, r3 led mini svetlomet, louos vuitton, hb4a led.

Nový CNSUNNYLIGHT logo bolo ukončené a nové značky balík bol navrhnutý. Zašleme nové alebo staré značky package náhodne, takže sa môžete dostať nové alebo staré značky balík, môžete si byť istí, že všetky tieto sú cnsunnylight značky balíka. Poznámka: externé lampa s 4 vinuté perly obrázok je len použiť na označenie polohu inštalácie. Aktuálne produkt bol aktualizovaný na 6 vinuté perly, ktorá je viac svieti, a lepšie. Prosím nemajú byť nejednoznačné alebo pochybnosti.

CNSUNNYLIGHT Super Svetlé 1000Lm Motocykle Led Reflektor Lampa Skútre Pozornosti 6500K Biela Pracovná Auto Hmla Spot Light 9-85V

Hlavné Výhody: úspora Energie, Vysoký jas IP65 Vodeodolný Použitie s 6pcs LED čipy s objektívom

Hlavné Funkcie: Model: Externé Mount Model Výkon: 8W Lumenous: 1000LM/lampa Votage: 9-85 Volt Ľahko Nainštalovať Svetelný zdroj: 6pcs LED čipy s objektívom (Vysoký Výkon a Vysoký Jas) Super odvod tepla Bez zbytočného odkladu na svetlo Super dlhú životnosť 50.000 hodín Farebné prevedenie: Biela 6500K Vhodný pre motocykle, motos, Štvorkoliek, UTVs, Skúter Osvetlenie

Balenie Zahrnuté: 2pieces LED lampa

Inštalácia Varovanie:

Ako bezpečnostné opatrenie, uistite sa, že auto má čas vychladnúť správne pred začatím inštalácie.

Dať vozidlo do parku alebo uistite sa, že je bezpečne v výstroj.

Uistite sa, zapaľovanie vypnuté a kľúče odstránené.

Buďte opatrní, aby sa zabránilo popáleniu, najmä keď zapnúť alebo vypnúť osvetlenie vozidiel.

Buďte opatrní, aby sa zabránilo drvenie alebo rezanie žiarovky. Tiež sa uistite, nedotýkajte sa žiarovky s prstami, ako to spôsobí blotting.

Plne preskúmať pripojenie, kontaktné miesta, porty a vodiče ako chybné spojenia môže spôsobiť osvetlenie problémy.

Uistite sa, že koniec žiarovka neprichádza do kontaktu s interiéru svetlo štít svetlometu pri úprave žiarovky.

Q&A

Keď si loď z mojej objednávky?

Máme loď z všetkých tovaru podľa objednávky na raz, keď fondov prejsť na kontrolu rizika.

Môžem veriť obrázok publikované?

Všetky fotografie sú 100% pôvodnej prijať náš fotograf.

Farby môžu byť odlišné v dôsledku odchýlky medzi počítačové monitory nastavenie a nahý oči farebný rozdiel.

Spätná väzba:

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, prosím, nechajte nás všetkých 5 hviezdičiek dobrú spätnú väzbu. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli vykonať do vašej spokojnosti. Budeme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy. Žiadnu záruku ponúkol, ak existuje spätná väzba menej ako 5 hviezd pred komunikácie.

Záruka:

1 rok záruka čas.

Záručné Podmienky:

1.Táto Záruka sa vzťahuje na vady, ktoré vyplývajú z chybných dielov, materiálu alebo výroby, s takýmito chybami sú odhalené v priebehu obdobia 12 mesiacov od dátumu nákupu.

2.Záruka sa vzťahuje len na výrobky dodávané podľa platného on-line objednávky, ale nie ich inštalácie.

3.Výrobok sa považuje za chybný, ak nie je schopný vykonávať funkcie, popísané v uvedenom špecifikácia alebo vyššia priemerná nominálna poruchovosť.

4.Záruka sa nevzťahuje na bežné zníženie svetelný výstup a prechod svetla farebná teplota počas životnosti LED čipy.

5.Záruka sa nevzťahuje na poškodenie v dôsledku nedbalosti, nesprávnym používaním, alebo nevhodnou inštaláciou.

6.Záruka zaniká ihneď, ak nie sú úpravy alebo opravy vykonané bez predchádzajúceho povolenia od nás.

Reklamácie:

Neváhajte nás kontaktovať na súbor záručnú reklamáciu, ak si myslíte, že ste sa stretli chybné výrobky. Záruka sa budú poskytovať služby bezodkladne po splnení nasledujúcich podmienok:

1.Prestať používať chybných výrobkov a správa technické problémy nám.

2.Poskytnúť doklad o kúpe, ktorá sa zhoduje s číslom objednávky, sériové číslo produktu, alebo iné čísla na identifikáciu produktu a dátum nákupu.

3.Fotografiu alebo video chybných výrobkov, pričom aspoň jeden rám, v ktorom sa výrobok položka a jej neporušené sériové číslo sú všetky zachytené.

Po uplatnení záruky je potvrdená, zašleme vám na výmenu, alebo urobiť čiastočné alebo úplné vrátenie peňazí podľa závažnosti vady. Vyhradzujeme právo účtovať náklady na dodanie náhradného.

Nové po-predaj pravidlá:

Ak produkt alebo príslušenstva je vadné, kupujúci má vziať video o problém, a odošlite na Po-obchodné oddelenie, po potvrdiť problém, kupujúci je potrebné znížiť chybný diel, poslať obrázok na nás, ako sa vyžaduje, budeme posielať nové časť pre záruka. Pravidlá z nákladnej prepravy, ako sú uvedené nižšie:

Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Pozornosti Montáž
Fit Vonkajší reflektor Svetlometov hmlové Svietidlo bodové Svetlo
Produktového Radu L3C-2 KS
Záruka 1 Rok Záruka
Zdroj Svetla Použitie s 4 LED čipy s objektívom
Aplikácie span Moto, Motocykel, Motorové Bicykli, Kolobežke, ATV a iné vozidlá
Názov produktu Super Jasné 1000Lm Motocykle Led Reflektor Skútre Pozornosti
farba Žiarivo Biela 6500K
Názov Značky cnsunnylight
Super dlhá životnosť 50000 hodín
typ osvetlenia Bodové svetlo
Lumen 1000lm
Príkon 8W
Napätie DC 9-85V
Certifikát CE, ROHS

Napísať recenziu

CNSUNNYLIGHT Super Svetlé 1000Lm Motocykle LED Reflektor Lampa Skútre Pozornosti 6500K Biela Pracovná Auto Hmla Spot Light 9-85V

CNSUNNYLIGHT Super Svetlé 1000Lm Motocykle LED Reflektor Lampa Skútre Pozornosti 6500K Biela Pracovná Auto Hmla Spot Light 9-85V

Súvisiace