Novinka Výpredaj! Sada Black Hot Koľajnice Humbucker Gitarové Snímače

Sada Black Hot Koľajnice Humbucker Gitarové Snímače

Nový produkt

€27.06

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: gitara p90 pickup, most guyker, dmx požiaru, vyzdvihnutie železničnej, kovové humbucker snímač, humbucker snímač nastaviť, kmise humbucker snímače, acoust gitara pickup, vyzdvihnutie dole, gitara vyzdvihnutie nastaviť.

Informácie O Zákazníkoch

1.Fotografie produktov do siedmich dní po odoslaní sa, prosím, uistite sa, že dodaciu adresu je správne. Naše výrobky sú nové produkty, tam bude pracovať personál, množstvo a kvalita pred odoslaním, prosím zákazníkov v pohode.

2.Položky sú dodávané prostredníctvom EMS. osloviť väčšinu krajín v rámci 7 do 15 pracovných dní. To je pre USA. KANADA. AUSTRÁLIA. . Pre ostatné krajiny. môže to mať viac času, aby sa dospelo.

3.Package--balíka. naša spoločnosť bude mať metódou štandardizovaných balenie. zvyčajne. počas prepravy je veľmi silný.

4.Kladieme veľký dôraz na každý jeden z vašich spravodlivé hodnotenie, ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dať chválu, podporujú nás, boli by sme veľmi vďační. Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, komunikovať s nami, verím, že akékoľvek rozumné problémy sme mohli rýchlo vyriešiť, prosím, neponáhľajte sa, aby nám zlé recenzie.

5.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Názov Značky guyker
Číslo Modelu BH-HOT
Druh Vyzdvihnutie

Napísať recenziu

Sada Black Hot Koľajnice Humbucker Gitarové Snímače

Sada Black Hot Koľajnice Humbucker Gitarové Snímače

Súvisiace