Novinka Výpredaj! Lure vertikálne. Balda chrobák 07G Č. 3

Lure vertikálne. Balda chrobák 07G Č. 3

Nový produkt

€2.36

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: vlastník fotografie, majiteľ spp, majiteľ psa, šošovky majiteľ, náušnice majiteľ, vlastník zvierat, vrkoč majiteľ, triple majiteľ, majiteľ auta, tees majiteľ.

Balda "chrobák"-chytiť zimné prikrmovanie. Na rozdiel od "klasických balón" tento model má skutočný hmyzu tvar, ktorý zase provokuje ryby častejšie a verí útoky na návnadu.

Na kovový krúžok sú stanovené dva háčiky "vlastník" so širokým ucho, ktoré pri pohybe, čím láka vykonávať pohyby podobné pohyby nôh skutočného hmyzu.

Mnoho rybárov, cvičí chytiť na "Balda" prihlásiť "pourst" a "nalievania" háčiky počas rybolovu, vďaka ktorému je možné vyrábať kvalitné nižšia. Daný druh "Balda" úplne eliminuje akékoľvek problémy s pohyblivosťou háčikov.

Ďalším charakteristickým rysom je jedinečné správanie, keď sú aktívne hry. S ostrým swing, budík je hore, návnady pod vodou bude vykonávať "mŕtvy slučky". Často je tento pohyb návnady, ktoré robí ryby útok "Chrobák". Telo "Chrobák" je pokrytá plastom farby, ktorá je veľmi stojan na mechanické vplyvy.

Sortiment je vyjadrená rôzne farby "brucho" nástrahy.

Veľkosť Weight 5,0g/Hook "owner"/color. Black-green/Qty. per pack. 1
Názov Značky ŽIADNE

Napísať recenziu

Lure vertikálne. Balda chrobák 07G Č. 3

Lure vertikálne. Balda chrobák 07G Č. 3

Súvisiace